+90 212 635 3636 info@felahturizm.com
+90 212 635 3636 info@felahturizm.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Felah Turizm olarak kurulduğumuz günden bu zamana Türkiye’nin 81 ilindeki birçok müşterimize kaliteli turizm hizmeti sunmaktayız.

Özellikle Umre Turları ve Umre Programları konusunda sektörde önemli bir konumda bulunuyoruz.Firma olarak müşterilerimize lüks umre turlarında, nitelikli umre turlarında ve ekonomik umre turlarında sektördeki en uygun fiyatları güvenli satış ve kredi kartına faizsiz taksitlendirme imkanları ile sunmayı kendimize ilke edindik.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarımızla adımızdan sürekli söz ettiriyor, müşterilerimizin çıktığı her Hac, Umre ve Kudüs turlarından memnun dönmesini sağlıyoruz.Uğurlama hizmeti, uçak gidiş ve dönüş biletleri, vize, karşılama hizmetleri, otel konaklama ve tabldot ya da açık büfe yemek hizmetleri, tur esnasında uzak mesafelere yapılacak yolculuklardaki ara transfer/servis hizmetleri ile hem Kudüs hem Kültür Turları, hem de Umre ziyaretlerinizi kolay ve rahat bir hale getiriyoruz.

Kaliteli Hizmet Mutlu Müşteri

Bu zamana kadar yaptığımız tüm çalışmalarda, Hac ve Umre tur/programlarımızı ehli sünnete, şeri şerife uygun gerçekleştirme konusunda titizlik gösteren hocalarımız ve rehberlerimiz eşliğinde tamamlıyoruz.

Bunun yanı sıra Kudüs turlarımızda, ziyaretçilerimizi Osmanlı ve Türk İslam tarihi hakkında bilgi sahibi olan rehberlerimiz ile gezdiriyoruz. Sizler de kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alarak “Mutlu” müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Felah Turizm hac, umre ve Kudüs organizasyonları hakkında gerçek bilgiler almak istiyorsanız ‘Mutlu Müşteri Yorumlarını’ inceleyebilirsiniz.